Історичний вестерн показали у Вінниці до Дня Захисника, це був прем'єрний показ  "Таємної операції". Фільм був знятий на фоні відомих у місті будівель. Показ відбувся у рамках четвертого Всеукраїнського фестивалю військово-історичної реконструкції "Вінниця – Столиця УНР". Режисер кінострічки Валерій Шалига розповів, що це справжній український вестерн про добу Перших визвольних змагань.

Кульмінаційний сюжет фільму – замах на очільника Директорії Симона Петлюру. У фільмі, розповідається не лише про події революції, там і кохання, і дружба, шпигунські елементи. Насичена кінострічка, основна сюжетна лінія якої побудована на любові та патріотизмі. Головних героїв зіграли київські актори.

Щодо зйомок історично-пригодницького фільму, то вони проходили у середмісті Вінниці, де збереглися локації початку ХХ століття: готель "Савой", приміщення легендарної "Білої зали" Вінницької міської думи, будинок Боруха Львовича, садиба капітана Четкова та інші будівлі. В основу сюжету покладено історію кохання на тлі шпигунських ігор української та більшовицької контррозвідок під час державної зустрічі очільників України та Польщі у Вінниці 17 травня 1920 року, повідомляє портал Vinnytsia Press Point.

За даними Знай.ua, у Вінниці винайшли "машину часу": у минуле - на сто років.

Популярні новини зараз

Полякова засвітила нескінченні ніжки у ванній: як виглядає розкішний особняк "Королеви ночі"

У Instаgram хворої на рак Заворотнюк з'явилися трепетні фото: "Справжнє кохання існує"

Путін пригрозив світу цинічною заявою: "Ми повернулися"

"Заборона не допомогла": у Кабміні підготували нові правила для "євроблях", що відомо

Показати ще

Як передавав Знай.ua, Львів готується до Дня захисника України, розмах вражає.

Крім того, Знай.ua писав про те, що  Запоріжжя кличе українців на грандіозний козацький фестиваль "Покрова на Хортиці"