В Жмеринку повернули пам'ятник Остапа Бендера. З цієї нагоди, 27 жовтня організували свято з іменитими гостями та розважальною програмою.  Літературно-гумористичний, унікально-монументальний "круїз" назвали "Засідання продовжується, або Повернення Остапа".

Пам'ятник Остапу Бендері встановили ще 2001 року, оскільки Жмеринка згадується в "Дванадцяти стільцях". Під час ремонту площі 2012 року пам'ятник прибрали та повернули автору  Миколі Крижанівському. І тільки через сім років пам'ятник знову повернувся.

Перерізав стрічку і урочисто відкрити пам'ятник довірили гумористу Олегу Філімонову. Щоб уникнути переїзду Бендери, показали паспорт, де він має довічну прописку на привокзальній площі. 

"Ми повернули пам'ятник у Жмеринку на численні прохання жмеринчан. І надалі наше місто ми будемо розвивати, робити затишним, комфортним і привабливим для туристів", – сказав в. о. міського голови Юрій Свитлак.

Популярні новини зараз

Міністр освіти Новосад заявила, що в Україні забагато вчителів: "В нас проблема"

В Україні скасують групи інвалідності: що отримають натомість люди з особливими потребами

На Україну суне аномальна зима: синоптики стривожили прогнозом на грудень

Потужний землетрус накриє Україну: які області під загрозою

Показати ще

Організатори для місцевих приготували дійсно хороше свято, де кожен мав можливість сфотографуватися в спеціальній фотозоні присвяченій твору "Дванадцять стільців", в торгових причалах всім бажаючим пропонували вирізати монету із зображенням жмеринського залізничного вокзалу і профілем Остапа Бендера, придбати на згадку сувенір і іменне посвідчення "великого комбінатора".

Нагадаємо, Остап Бендер повертається: під Вінницею влаштують грандіозну вечірку на честь головного хулігана із "Дванадцять стільців"

Як повідомляв раніше Знай.ua,  світ прощається з Марком Захаровим: "12 стільців", "Той самий Мюнхгаузен" та інші фільми, за які люблять режисера

Також Знай.ua писав про те, що пам'ятник Ярославу Мудрому в Сумах спантеличив українців своєю безглуздістю, такого ви точно не бачили: "І сміх і Гріх"