Обурені батьки звернулися за допомогою до Департаменту освіти у Вінницьку мерію, і вимагають безкоштовну групу продовженого дня.

Звернення батьки подали до заступниці мера Галини Якубович:

"Добрий день, шановна Галина Анатоліївна. Звертаюся до Вас від імені батьків 1 А класу сш 19. На зборах батьки першокласників звернулися до дирекції школи створити групу продовженого дня, так як немає з ким залишати дітей. Їм відповів директор, що створити безкоштовну групу немає можливості, тільки платну за 1600 гривень в годину. Чим дуже обурив батьків. При мінімальній зарплаті і 1600 гривень, вибачте, - це що за тариф? Як здирали гроші так і продовжують. Що в сш 11, 22 що в в 19. Здаємо гроші на школу по 40 гривень і нічого не видно. Допоможіть батькам. Приїдьте в школу подивіться. Ні, будемо звертатися до Зеленського!"

У відповідь на заяву батьків Галина Якубович написала, що на законодавчому рівні існує можливість утримання однієї буджетної групи продовженого дня для 30 учнів початкової школи у ЗОШ № 19. Міський буджет допомагає лише тим, хто насправді цього потребує, маючи на увазі пільгові верстви населення, малозабезпечені та діти -сироти, діти учасників АТО/ООС. "Тому, подібні заяви батьків не правомірні."

Популярні новини зараз

"Нормандська четвірка" підписала важливу угоду між Україною і РФ: повний текст документа

Полякова у відвертому боді змусила танцювати навіть Каменських, Данилко і Кондратюка: "Енергія через екран"

Степаненко не витримала після весілля Петросяна: "Якщо це правда..."

Улюблена страва українців: експерти розповіли, яку рибу не можна їсти у жодному випадку

Показати ще

Нагадаємо Знай.ua повідомляв, що тарілки з гидотою для школярів показали усій Одесі.

Як передавав Знай.ua, Зеленський всерйоз взявся за рівноправність дітей: в школах введуть інклюзивне навчання.

Крім того, Знай.ua писав про те, що міністр освіти Новосад влаштувала вчителям жорстку ревізію в Харкові.