Вінниця взяла участь у престижному конкурсі і перемогла. Премію за найчистіший транспорт вручили у австрійському Граці на Форумі європейської ініціативи CIVITAS . Форум CIVITAS проводився серед 300 міст Європи, та має на меті розвиток системи громадського транспорту. У 2015 році Вінниця стала першим містом України, яке долучилася до цієї ініціативи.

Мер Вінниці Сергій Моргунов написав про це на своїй фейсбук-сторінці:

"Наше місто отримало найпрестижнішу нагороду у сфері "чистого" міського транспорту - CIVITAS Awards 2018. Вітаю вінничан! Цією премією Європейська Комісія відзначила Вінницю за впровадження унікальної практики модернізації трамваїв з власним брендом VinWay."

Популярні новини зараз

Зустріч Зеленського з Путіним: голі активістки прорвалися через копів, фото

Десятки українських заробітчан помстилися за обман кулаками: гамселили щодуху за кожну невиплачену копійку

Найкращі анекдоти на понеділок 9 грудня: сміх дозволить перетворити робочий день на свято

Американка кинулась в пащу жижаку: рятувала найдорожче

Показати ще

За словами Сергія Моргунова, Вінниця лише вдруге брала участь у заході, але привернула до себе увагу. "За сміливий та інноваційний підхід" місто було нагороджено у номінації "Bold Measure Award". Інші призери у цій номінації - місто Гент, що в Бельгії, та німецьке місто Аахен.

Наразі Вінницею їздить 10 модернізованих трамваїв власного бренду VinWay. У місті в 2019 року розпочато реалізацію проєкту по збірці тролейбусів VinLine, за технологією, яка економитть до 40% електроенергії.

За даними Знай.ua, Київ потрапив до рейтингу найкращих гастростолиць світу.

Як передавав Знай.ua, громадський транспорт у Дніпрі їздитиме по-новому.

Крім того, Знай.ua писав про те, що у Київському метрополітені розповіли нові подробиці - буде більше станцій.