Комунальне підприємство “Вінницяоблводоканал” можуть відключити від електроенергії вже 23 вересня, внаслідок чого Вінниця залишиться без водопостачання. 

У компанії  інформують, водоканал заборгував за спожиту електроенергію близько 67 мільйонів гривень. АТ “Вінницяобленерго” неодноразово попереджало боржника про припинення електропостачання. З рештою, було подано позов до суду.

АТ «Вінницяобленерго» повідомляє, що будуть зобов’язані на підставі п.7.5 Правил роздрібного ринку електричною енергією, затверджених Постановою НКРЕКП від 14.03.2018р. № 312, повністю припинити передачу електричної енергії починаючи з 05-00 год. 2З.09.2019р.

Таким чином, КП «Вінницяводоканал» для вирішення власних проблем зробило жителів міста заручниками ситуації, яка виникла виключно через несплату водоканалом рахунків за електроенергію, – йдеться у повідомленні на сайті підприємства.

Популярні новини зараз

Помер на руках у медиків: просто в центрі столиці раптово з життя пішов кур'єр

Українка скуштувала в АТБ благородну гниль й поділилася з усіма: "Телефонуйте на завод", фото

Крихітний купальник Олі Полякової зрадницьки засвітив найінтимніше: "Прекрасна і без макіяжу"

Китайські війська увійшли на територію Росії: піхота і важка техніка йдуть без зупинки

Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, навіть якщо споживач відключений від системи централізованого теплопостачання, це не звільняє його від оплати за послуги.

Також Знай.ua розповідав, що у Запоріжжі очікують масове відключення від водопостачання.

Нагадаємо, Знай.ua розповідав, що у Вінниці подорожчає вода.