Працівниця каси протягом року грабувала з рахунків пенсіонерів по 500-1000 гривень. "Карала" тих, хто не вмів користуватися банкоматом.

Довірливі пенсіонери переводили в готівку гроші в касі, а шахрайці якраз це і було потрібно. Доки пенсіонери стояли біля віконця, жінка встигала провести дві банківські операції – зняти необхідну клієнтові суму і кілька сотень гривень собі. Підписи на квитанціях вона підробляла.

Популярні новини зараз

Яке свято 19 листопада: чого не можна робити в цей день

Хотіла заощадити: навіть найближчі друзі висміяли молоду наречену за нестандартний вчинок

На Україну суне аномальна зима: синоптики стривожили прогнозом на грудень

У супермаркеті АТБ в об'єктив камери потрапив вусатий бешкетник: бідолаха рятувався втечею, відео

Показати ще

Викрити злодійку вдалося завдяки пильності одного постраждалого, який моментально помітив нестачу коштів на рахунку і звернувся до aдміністрaції бaнку. Пізніше до керівництва відділення почали надходити ще скарги того ж змісту.

Поліція направила квитанції про проведення бaнківських оперaцій на експертну оцінку і там було підтверджено, що підписи на них – підроблені.

Як повідомляв Знай.ua, у Дніпрі накрили небезпечну аферистку, зливала особисті дані в обмін на конверти/

Нагадаємо, Знай.ua розповідав, як на Полтавщині знешкодили угрупування шахраїв, яке наживалось на фейкових продажах сільгосптехніки.

Як писав Знай.ua у Запоріжжі місцеві мешканці впіймали в магазині "SitiOpt" шахрайку і привели її у поліцейську дільницю.