Нещодавно суд виніс вирок двом чоловікам, які у жовтні 2014-го пограбували та жорстоко вбили жінку на Вінничині.

11 жовтня 2014 року чоловік знайшовсвою сестру мертвою та понівеченою у сараї. Судово-медична експертиза зробила висновок, жінка померла від удушення, рот і ніс був заклеїний скотчем.

З помешкання жінки зловмисники винесли золоті вироби і гроші. Грабіжниками і вбивцями виявились раніше неодноразово судимі 34-річний вінничанин і 48-річний житель Черкаської області. Познайомилися спільники в тюрмі.

На засіданні суду підозрювані свою провину визнали частково. Пояснили, жінку вбили випадково. Адже планували лише пограбувати її.

Одного з чоловіків, який заклеював загиблій рот і ніс, засудили до довічного ув’язнення з конфіскацією всього майна. Іншого до дев’яти років тюрми з конфіскацією майна.

Як повідомляв Знай.ua небезпечна банда більше року кошмарить Київ.

Нагадаємо, Знай.ua розповів, що неадекват атакував одесита у дворі, в хід йшли банки і кулаки.

Також Знай.ua писав, як у Запоріжжі злодій кинув сейф у поліцейського.

Популярні новини зараз
В Україні заговорили про скасування пенсій: експерти зробили важливу заяву Пенсіонери отримають нову виплату: яка сума і кому пощастить На зиму готують нові тарифи: що буде з платіжками за опалення Проїзд здорожчає з липня: хто платитиме значно менше
Показати ще